Video pleszew

o nas

Marcel Kraszkiewicz

Założyciel

Dawid Budziński

Założyciel

Adrianna Kraszkiewicz

Adrianna Kraszkiewicz

Specjalista ds. Contentu

”Każdy z nas ma inne doświadczenie, które zaprowadziło to w konkretne miejsce!”

Twórcami marki są Dawid Budziński i Marcel Kraszkiewicz. Wspólników połączyła pasja do dźwięku oraz praca nad wieloma wspólnymi projektami na terenie Pleszewa oraz Kalisza, początkowo tylko w zakresie muzyki. Chłopacy rozwinęli skrzydła, poszerzając horyzonty o kolejne usługi i kolejnych członków zespołu. Dziś pełny skład brandu liczy 4 osoby, które wspólnie pracują nad jakością marki. Obecnie Evently zajmuje się produkują filmów reklamowych, oraz oprawą nagłośnieniową i oświetleniową eventów

Evently pewnym krokiem wkroczyło na rynek, od początku tworząc profesjonalne projekty. Jednymi z większych realizacji jest video promocyjne wydziału medycznego na Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego oraz video Barokowego Zespołu Pałacowego w Sławie. 

“Od kilkunastu lat zajmujemy się czynnie realizacją eventów oraz koncertów. Od dziecka z zapałem realizujemy marzenia, przekładając to na życie codzienne. Jako profesjonalni dostawcy techniki eventowej oraz scenicznej dokładamy wszelkich starań, aby uświetniać wydarzenia i nadawać im odpowiednią oprawę”.

Marcel z dronem stojący na tle lokomotywy tworząc przy tym video pleszew

Działamy w wielu miastach i regionach, co pozwala nam na obsługę klientów z różnych części kraju. Nasz zespół filmowy składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są gotowi do podjęcia każdego wyzwania. Oferujemy wyjątkowe podejście do każdego projektu, zapewniając zindywidualizowane podejście i pełne zrozumienie potrzeb klienta.        Jako firma, która działa na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta, niezależnie od jego lokalizacji. Nasze usługi filmowe to doskonały sposób na promowanie biznesu, utrwalanie ważnych chwil czy tworzenie treści wideo dla potrzeb internetowych.

Jeśli szukasz najlepszych usług filmowych na terenie całego kraju, to właśnie znalazłeś idealnego partnera. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać naszą ofertę i dowiedzieć się więcej o naszych usługach filmowych. Jesteśmy gotowi, by stworzyć dla Ciebie wyjątkowe i niezapomniane filmy, które będą przyciągać uwagę Twoich klientów przez wiele lat.

zaufali nam

Napisz do Nas!

Napisz do nas już dziś i dowiedz się więcej o naszych usługach!